Roja

Roja (augštecē Viekste, vidustecē — Ābeļupe) ir upe Ziemeļkurzemē, Talsu un Rojas novados. Rojas kopējais garums ir 78 km, kritums 52 m. Tā ietek Rīgas jūras līcī pie Rojas. Lielākās apdzīvotās vietas krastos ir Rude un Roja. Roja ir lieliski laivojama nedaudz paaugstinātā ūdenslīmenī. Ļoti sausās vasarās straujtecēs var nākties izkāpt no laivas un paiet pa seklo ūdeni tai blakus. Nobrauciens ar laivām pa Rojas upi var būt jauka alternatīva, kad atpūta pie jūras sāk iezīmēt garlaicības pazīmes, vai arī Saule aizslēpusies aiz mākoņa. Arī pieredzējušiem laivotājiem Roja sagādās patīkamus pārsteigumus. Ieteicamākais maršruts ir no Rudes līdz Rojai. Visērtākā iekāpšana laivās būs pie t.s. Silu kompleksa, kas ir pie trešā tilta no Rudes centra. Sākot no paša Rudes centra tilta jārēķinās ar lejpus esošajiem seklajiem brasliem, kuru asie akmeņi var krietni pabojāt laivas, tāpat vietumis te ir pa kādam koku sagāzumam. Paaugstināta ūdens līmenī laivojumu var sākt pie Lubes dzirnavām, taču posmā līdz pat Rudei upē būs koku sagāzumi, un laivošanai būs ekspedīcijas garša!

Info © www.upesoga.lv

Populārākie maršruti

  • Rude - Roja 13 km
  • Žocene - Roja 9 km

Ņem vērā!

Rezervācijas pieņemam laicīgi. Laivu nomas rezervāciju vēlams veikt vismaz divas nedēļas pirms plānotā brauciena, lai arī Jums pietiktu laika sagatavoties.

Vēlamais laivu skaits (attiecas mājaslapā norādītās cenas) ir 8 laivas. Ja Jūsu atpūtai nepieciešams mazāks laivu skaits, tad par to transportēšanu un cenu vienosimies atsevišķi, atkarībā no tā, kāds attālums būs veicams līdz Jūsu izvēlētajam maršrutam!
Vēlamais laivu skaits (attiecas mājaslapā norādītās cenas) ir 8 laivas. Ja Jūsu atpūtai nepieciešams mazāks laivu skaits, tad par to transportēšanu un cenu vienosimies atsevišķi, atkarībā no tā, kāds attālums būs veicams līdz Jūsu izvēlētajam maršrutam!

Par laivu rezervāciju prasām 50% no pakalpojuma summas, pārējo summu līdz nobrauciena sākumam.

Iznomāt laivu
Laivu nobrauciena plānošana

Klusums un patīkama vienatne

Ja vēlaties uz ūdeņiem izbaudīt klusumu un mieru, izvēlieties savam laivojumam darba dienas. Ja jūsu rīcībā ir tikai nedēļas nogales, ieplānojiet laivu ceļojumu jūnijā, augusta beigās vai septembra sākumā.

Vienas dienas laivošana

Ja esat iecerējuši doties vienas dienas laivojumā, tad tam vislabākais laiks ir maijs un jūnija sākums – statistiski šajā laikā ir visvairāk saulainu dienu, bet naktīs termometra stabiņš bieži rāda tikai +5 grādus.

Laivošana vairāku dienu garumā

Divu un vairāku dienu laivojumam tomēr piemērotāks ir jūlijs un augusts ar siltajām naktīm, bet lielāku nokrišņu iespējamību. Mūsdienu laikapstākļu prognozes ir pietiekami precīzas, lai varētu pasākumu saplānot divas nedēļas uz priekšu.

Mēs apsolām

Komforts

Nodrošinām individuālu pieeju katram un rūpējamies par klientu komfortu visā pakalpojuma sniegšanas laikā. Laivošanas inventārs ir viegli pārvietojams, ar lielu kravnesību (līdz 400 kg). Laivas komplektējam ar airiem, glābšanas vestēm un laivu treileriem.  

Kvalitāte

Laivu braucieni notiek ar Beaver Kanoe laivām, kas veidotas ar rokām. Tām piešķirts CE sertifikāts un tūrisma inventāra ražošanā un izplatīšanā pieredze sniedzas vairāk kā 30 gadu garumā.

Emocijas

Laivošanas pieredze var būt mierīga un mediatīva vai uzmundrinošana un patīkami satraucošana. Jebkurā gadījumā spilgtas emocijas un neaizmirstami piedzīvojumi garantēti.

Drošība

Katrs laivu brauciens sāksies ar profesionāļa ieteikumiem un padomiem, lai skaisto piedzīvojumu nesabojātu mazākas un lielākas nebūšanas, no kurām varēja izvairīties. Arī laivu pārsteidzošā stabilitāte un katram nodrošinātā glābšanas veste sniegs papildus drošības sajūtu.

Atsauksmes