Abava


Abavu pamatoti uzskata par Latvijas upju laivošanas klasiku. Upe vasaras sezonā visā tās laivošanas maršrutu garumā ir mierīga, bez neizbraucamiem šķēršļiem vai krācēm, lieliski piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan tiem, kuri laivās sēžas pirmo reizi. No upes 129 km piemēroti laivošanai ir 92 km. Abavu pieņemts dalīt divās daļās – “civilizētajā” un “mežonīgajā”. Civilizētais posms ir no Kandavas A līdz Rendai F (49,5 km), bet mežonīgais – no Rendas F līdz ietekai Ventā G (34,3 km). Pie Kandavas A upe ir ļoti līkumaina, un tās pirmie kilometri jebkuram laivotājam liek uzdot sev jautājumu – kādēļ es uz šejieni atbraucu? Un tieši tajā brīdī laiva tiek strauji panesta zem nepabeigta tilta un šaujas cauri pirmajai Abavas straujtecei. Abavas krasti vietumis te līdzinās Toskānas ainavām ar vīnogu laukiem nogāzēs. 

Info © www.upesoga.lv

Populārākie maršruti

  • Kandava – Sabile 23,5 km 
  • Kandava – Plosti 15,3 km
  • Plosti – Abavas Rumba 13, 7 km
  • Sabile – Renda 26 km
  • Abavas Rumba – Renda 20,6 km
  • Renda – Ieteka Ventā 34,3 km
  • Kandava – Lielais Nabes ezers 92,2 km


Ņem vērā!

Rezervācijas pieņemam laicīgi. Laivu nomas rezervāciju vēlams veikt vismaz divas nedēļas pirms plānotā brauciena, lai arī Jums pietiktu laika sagatavoties.

Vēlamais laivu skaits (attiecas mājaslapā norādītās cenas) ir 8 laivas. Ja Jūsu atpūtai nepieciešams mazāks laivu skaits, tad par to transportēšanu un cenu vienosimies atsevišķi, atkarībā no tā, kāds attālums būs veicams līdz Jūsu izvēlētajam maršrutam!
Vēlamais laivu skaits (attiecas mājaslapā norādītās cenas) ir 8 laivas. Ja Jūsu atpūtai nepieciešams mazāks laivu skaits, tad par to transportēšanu un cenu vienosimies atsevišķi, atkarībā no tā, kāds attālums būs veicams līdz Jūsu izvēlētajam maršrutam!

Par laivu rezervāciju prasām 50% no pakalpojuma summas, pārējo summu līdz nobrauciena sākumam.

Iznomāt laivu
Laivu nobrauciena plānošana

Klusums un patīkama vienatne

Ja vēlaties uz ūdeņiem izbaudīt klusumu un mieru, izvēlieties savam laivojumam darba dienas. Ja jūsu rīcībā ir tikai nedēļas nogales, ieplānojiet laivu ceļojumu jūnijā, augusta beigās vai septembra sākumā.

Vienas dienas laivošana

Ja esat iecerējuši doties vienas dienas laivojumā, tad tam vislabākais laiks ir maijs un jūnija sākums – statistiski šajā laikā ir visvairāk saulainu dienu, bet naktīs termometra stabiņš bieži rāda tikai +5 grādus.

Laivošana vairāku dienu garumā

Divu un vairāku dienu laivojumam tomēr piemērotāks ir jūlijs un augusts ar siltajām naktīm, bet lielāku nokrišņu iespējamību. Mūsdienu laikapstākļu prognozes ir pietiekami precīzas, lai varētu pasākumu saplānot divas nedēļas uz priekšu.

Mēs apsolām

Komforts

Nodrošinām individuālu pieeju katram un rūpējamies par klientu komfortu visā pakalpojuma sniegšanas laikā. Laivošanas inventārs ir viegli pārvietojams, ar lielu kravnesību (līdz 400 kg). Laivas komplektējam ar airiem, glābšanas vestēm un laivu treileriem.  

Kvalitāte

Laivu braucieni notiek ar Beaver Kanoe laivām, kas veidotas ar rokām. Tām piešķirts CE sertifikāts un tūrisma inventāra ražošanā un izplatīšanā pieredze sniedzas vairāk kā 30 gadu garumā.

Emocijas

Laivošanas pieredze var būt mierīga un mediatīva vai uzmundrinošana un patīkami satraucošana. Jebkurā gadījumā spilgtas emocijas un neaizmirstami piedzīvojumi garantēti.

Drošība

Katrs laivu brauciens sāksies ar profesionāļa ieteikumiem un padomiem, lai skaisto piedzīvojumu nesabojātu mazākas un lielākas nebūšanas, no kurām varēja izvairīties. Arī laivu pārsteidzošā stabilitāte un katram nodrošinātā glābšanas veste sniegs papildus drošības sajūtu.

Atsauksmes